Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mit jelnthet: állásinterjún...

Ez mit jelnthet: állásinterjún voltam, mondták, hogy még egy jelölt jön holnap és utána értesítenek hogy felvettek-e vagy sem? 1 ember kell nekik.

Figyelt kérdés
Ebből még lehet állás? Ha kellettem volna nekik, mondták volna - de valójában holnapra van még egy leszervezett alany. És előttem is voltak már néhányan.
2012. ápr. 3. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Elvileg még lehet esélyem, ugye ? ? ?
2012. ápr. 3. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ahol ez a mondat elhangzott, ott nem hívtak vissza.


Kivéve az utolsó állásinterjúm: Ott mondta a pasi, hogy még néhány jelentkezőt meghallgat és a felesége is szervezett neki interjút a tudta nélkül és úgy tartja korrektnek, hogy mindenkit meghallgat és azután dönt. Nos, minden így is történt és engem választott :)


Szóval inkább a hangsúlyozásból és a szóhasználatból lehet ezt leszűrni. Azért is írtam le a történetem, mert itt másképp fogalmazták meg, ugyanazt a mondatot.

2012. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem engem választanak, de még reménykedem.... hátha !
2012. ápr. 3. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

én is sokszor hallottam már ezt a mondatod, de általában ezek olyan munkák voltak, amikről az interjún derültek ki dolgok


szóval jobb is, hogy nem engem választottak


most olyan munkám van, amivel meg vagyok elégedve:)

2012. ápr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!