Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden melyik koliba lenne...

Szegeden melyik koliba lenne esélyem?

Figyelt kérdés

420 pontom van, most kezdem az évet, GTK-s leszek és önköltségesen. 130km-re lakom szegedtől és van egy lánytesóm.

Melyikbe van esélyem?

Herman,Móra,Károlyi

Melyikről mit tudtok milyen?

Előre is köszönöm! :)



2013. aug. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

a Károlyiba van a legnagyobb esélyed, de én nem ajánlom, több mint 800an laknak ott, nyugalmad ott nem sok van, de ha szereted a pörgést megprobálhatod.

a herman-móra hasonlóak, mind2 újszegeden, annyi különbséggel, hogy a móra szakkollégium, tehát ott is fel kell venned 1 kurzust. hogy oda mennyi az esélyed nemtudom, anyagi helyzettől is függ. a km-re alig kapsz pontot.. 15 kilóméterenként 1 pont.

2013. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg a Hermanról nem tudsz valamit hogy az milyen? És a Móra?
2013. aug. 7. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Herman nekem jobb volt mint a Móra, bár a Mórába szebbek a szobák, nekem a Hermanban jobb volt a hangulat-a társaság. de ez emberfüggő. mindkét helyen tudtam tanulni, és voltak jó programok. és ha a Móra mellett döntesz motivációs levelet is kell küldened postán. meg ott nagyon rámennek erre a szakkollégium dologra.
2013. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mennek rá a Mórában ennyire erre, talán azért mert határon túliaknak van? Legalábbis Debrecenben így van, az ottani szakkoli az határon túliaknak van fenntartva és nehéz bejutni.
2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!