Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csecsemő- és kisgyermekneve...

Ha csecsemő- és kisgyermeknevelő FSZ-ről tovább megyek óvodapedagógusnak az hány év akkor? A FSZ 2 az ovónő 3 év, de ha ezt elvégzem akkor az ovónői képzés kevesebb lesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi kreditet (tanegységet) tudsz elfogadtatni óvodapedagógusin az FSz-képzésből.
2013. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha ezt a 2 évet elvégzem utána is mehetek államilag támogatottra vagy csak önköltségesre?
2013. aug. 7. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen mehetsz államira. De nem hiszem, hogy tudsz rövidíteni, bár ez gondolom az intézménytől is függ. Nekem nagyon sok tárgyat elfogadtak, de nem rövidíthettem évet, mivel minden félévben van óvodai gyakorlat, ami a félév tárgyaira épül, és nem mehettem egy évben 2 gyakorlatra.
2013. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi!!
2013. aug. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!