Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közigazgatási alapvizsgára...

Közigazgatási alapvizsgára hogyan lehet eredményesen felkészülni?

Figyelt kérdés

2013. szeptember végén megyek közigazgatási alapvizsgára. Sajnos a felkészítő konzultáción már nincs hely, így önállóan készülök fel a tananyag és a tanulási módszertani útmutató segítségével.


Ha volt már valaki ilyenen, beszámolna a tapasztalatairól? Bármilyen tanácsot, segítséget szívesen fogadok!


A tesztkérdések nem elérhetőek esetleg valahol? Illetve próbatesztet nem lehet kitölteni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk egy rakás semmi volt a felkészítő konzultáció, semmi értelme nem volt, úgyhogy nem maradsz le semmiről

próbatesztről nem tudok

2013. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nincs próbateszt és tesztkérdések sem a neten!

Nyomtasd ki a tankönyvet és abból tanulj úgy,hogy aláhúzod

vagy kijegyzeteled a lényeget. Én inkább kijegyzeteltem magamnak, sok a rizsa a tankönyvben, meg nekem úgy könnyebb volt tanulni. Ja és nem akarlak beparáztatni, de nekem volt pár olyan kérdés a vizsgán, ami a tankönyvbe benne sem volt.

Egyénként a jogi,közig., és eu-s részt ha jól megtanulod, meg belenézel a pénzügyi részbe, akkor sztem sikerülni fog, nemzetpolitikából nem sok kérdés várható sztem.

Hol fogsz vizsgázni?

A felkészítő konzultáció csak az előadást tartó személyétől függ, hogy mennyire segíti elsajátítani a leckét.

2013. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tatabányán fogok vizsgázni.
2013. szept. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!