Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozóvizsgára mikor kell...

Osztályozóvizsgára mikor kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretnék előrehozott érettségit tenni matekból,de ehhez kell egy vizsga is a 12-es anyagból,az ilyenre mikor kell jelentkezni?Ügyeleti napon menjek be?Még augusztusban pótvizsgázom a 11-es anyagból,de már megtanultam a 12-es anyagot is,úgyhogy ez nem gond.

2013. aug. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
én németből megyek ősszel de arra már rég jelentkezni kelett juniusban.
2013. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég iskolafüggő, de nálunk már májusban vagy júniusban kellett jelentkezni.

Szóval valószínűleg lekéstél róla. Esetleg a tanárral megpróbálhatod ledumálni, de hivatalosan 99%, hogy lekéstél róla.

2013. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha megbuktál előző évben, miért hiszed azt, hogy sikerülne az érettségi?.. na mindegy.

hogy hasznos legyek: nálunk ugyanúgy év elején kell (azaz szept. első napjaiban) jelentkezni rá a suliban, ahogyan az előrehozott érettségire is. a matektanárodat kérdezd meg esetleg.

2013. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam,hogy szeptember 5-ig lehet az érettségire jelentkezni,de most 23.-án lesz csak ügyelet,akkor még nem késő?Nálunk augusztus vége felé vannak az ilyen vizsgák.
2013. aug. 8. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk augusztus végén vannak az osztályozó- és pótvizsgák, és már májusban (legkésőbb júliusban) kell rá jelentkezni.

Ha tudod a némettanár elérhetőségeit, hívd fel vagy küldj neki e-mailt, hogy mi a helyzet. Esetleg facebookon is megkeresheted, nálunk elég sok tanár fent van, pedig elég konzervatív iskola.


Egyébként bocs az offért, de miért akarsz egy olyan tárgyból osztályozóvizsgázni meg érettségizni, amiből megbuktál?

2013. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

'miért akarsz egy olyan tárgyból osztályozóvizsgázni meg érettségizni, amiből megbuktál'

Igazából csak órákra nem szeretnék bejárni,és több időm is lenne,de a 12.-es anyagot már tudom.Olyat nem lehet,hogy a 11-12-es anyagból írok egy osztályozót?Meg olyat is olvastam,hogy a bukott gyerekek a bizonyítvány átvétele után 15 napig jelentkezhetnek.(én július 29-én vettem át,így még nincs 15 nap).

2013. aug. 8. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

És mi van?

Tudtál még utólag jelentkezni?

2013. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

'Tudtál még utólag jelentkezni?'

Nem,de meg se próbáltam,mert elolvastam a szabályt és egy feltételnek sem felelek meg,és májusban kellett volna jelentkezni.

2013. aug. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!