Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ez az újabb marhaság?...

Mi ez az újabb marhaság? Délután 4-ig kötelező bennlenni az iskolában?

Figyelt kérdés

Ma a rádióban mondta valaki, hogy szeptembertől ez lesz, és ez a cikk is ezt tartalmazza.


[link]


2013. aug. 8. 13:07
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Mi a kérdés?
2013. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alól lehet felmentést kérni.
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én a "soros programban" kezdetm el az általánost és háromig bent kellett maradnom. Nem volt kényszer, nagyon szerettem. Délután különfoglalkozások voltak, stb. Viszont! Csak elsőben és másodikban. Mikor már 3.ba jártam nem így volt és én pl az a fajta vagyok, aki nem tud közösségben tanulni. Tehát, amíg játékosan tanultunk, addig persze jó volt, de amint voltak már "bemagolandó" dolgok meg stb, akkor már nem tartottak minket ott. Mindenki otthon tanul a legjobban, szerintem.
2013. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Tiszta hülyeség, és akkor most azért kell majd pitizni az igazgatónál, hogy ne kelljen benn lenni 4-ig? Hol vannak ma a magyar iskolákban olyan körülmények, hogy ennek értelme legyen? Egy ócska gyerekmegőrző lesz, ami nem jó se a diáknak, se a tanároknak.
2013. aug. 16. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen igaz! Egy jó tanulót nem kényszeríthetnek arra hogy ilyen körülmények között tanuljon!
2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!