Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a lakhatást...

Hogy oldjam meg a lakhatást pótfelvételi esetén?

Figyelt kérdés
A Pannon Egyetem gazdaságtudományi szakára pótfelvételiztem Veszprémbe , de így a kollégiumba is pótfelvételiznem kell. Az , hogy felvesznek e csak augusztus 29-én derül ki. Ha felvesznek , hogy oldjam meg a lakhatást addig míg a kollégiumban várólistás vagyok ? Az egyetlen megoldás az albérlet ? Van valaki aki hasonló cipőben járt ?

2013. aug. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok hasonló cipőben, de úgy néz ki az egyetlen megoldás az albi. Esetleg, ha nem nagyon húzós a táv, akkor lehetsz bejárós, de más nem igazán akad.
2013. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 9. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Hát én jártam ebben a cipőben. Én vállaltam is volna a bejárást, mert 140 km volt a táv, de 2 óra alatt meg lehetett volna járni, és jó órarendem volt. Meg én tudtam, hogy így vagy úgy de bejutok a koliba hamarosan. De szülők nem engedték....

2 hétre lettem albis. Egy szobában voltunk ketten amiről kiderült, hogy a GARÁZS lett átalakítva. Na most el tudod képzelni hogy még a cuccaidat sem mered kirakni annyira tudod hogy tök mindegy hova de innen el kell menned? Na nekem ez volt :D Házinéni le akart rögtön sápolni de mondtam, hogy felejtsen el, kizárt dolog, hogy maradjak, ez egy GARÁZS. De nem ezt jól leszigetelték stb. Any.ád gondoltam. 2 hétig jártam a koli elnök nyakára míg megszánt egy szobával. Kiderült, hogy 6 háromfős szoba tök üres csak nem adták ki........ Egy szobatársam 1 héttel később jött, a harmadik csak egy hónappal később....

2013. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni :) Mármint sajnálom a garázsos sztorit , de hát a magyar ember ilyen leleményes fajta . Tőlem is csak 120 km-re van a suli , szóval meg tudnám oldani a bejárást , de nem vagyok jó a koránkelésben . De ha nálad bejött, hogy hogy ilyen rámenős voltál akkor én is megpróbálkozom vele.
2013. aug. 10. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!