Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Milyen albérletb...

Egyetemisták! Milyen albérletben lakni lakótársakkal/barátokkal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni toleránsnak lenni. Van akinek egy elszórt zokni már az igénytelenség teteje, mást pedig az se zavar, ha már a csótány is beköltözik. Időnként barátságok is rá szoktak menni 1-1 félévre, mert egy lakásban senki sem ugyanaz az ember, mint akivel hétvégente összefutsz. Első alkalommal sokat veszekedtünk a lakótársakkal és szidtuk egymást, de második évben már ismertük egymás hülyeségeit és szokásait, és egész jól elvoltunk onnantól.
2013. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én barátnőmmel lakok egy szobában, de egy-két beszóláson kívül nem volt sosem gond. Mondjuk tény, hogy a "rendezett káosz" egyikünket sem zavarja, ameddig tisztaság van. Mindketten dolgozunk suli mellett, szóval sok időnk nincs mosogatásra, takarításra, főzésre, miegyébre. Persze amikor az ember napok óta 3-4 órát alszik és egy óra plusz alvás vagy a mosogatás közt kellene választania, akkor egyértelmű, hogy inkább alszik. De szerintem mindennek az alapja a kompromisszum, és az apróbb szivességek. Én szoktam általában bevásárolni, ő pedig megfőzi a kaját. A házimunkák is fel vannak osztva. Olyan probléma szerencsére sosem volt, hogy az egyikünk aludni akar, a másik meg házibulit szeretne tartani, toleránsak vagyunk egymással. Ismeretlen emberrel persze lehet teljesen más együtt élni, de így, hogy már 9-10 éve ismerjük egymást így nem volt gond.
2013. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!