Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumban lakni?...

Milyen kollégiumban lakni? (egyetemi)

Figyelt kérdés
Lehet ott tanulni? Tényleg annyira rossz, hogy többen vagyunk összezárva egy szobába? A bulikat is mindenki negatívumként említi.. nem jó egy közösség tagjának lenni? Aki nem kolis, az nem marad ki ezekből?

2013. júl. 30. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a pozitív és a negatív oldala is. A nem kolisság nem jelenti azt, hogy kimaradsz a társasági életből.
2013. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tapasztalatom csak középiskolai kollégiumról van, de én ott nem tudtam tanulni, amit itthon megtanulok 1 h alatt, arra ott kellett fél nap, mert átlag elvonta valami a figyelmem, vagy csak szimplán elkezdtunk beszelgetni. most megyek egyetemre, és csak remélni tudom, h ott tudni fogok.
2013. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy koleszos buli egészen más hangvételű mint egy "sima buli". Meg van a saját varázsa a dolognak.

Amúgy lehet ott tanulni, minden koleszban van általában tanulószoba, vagy akár könyvtárba is mehetsz (ha a szobádban nem fog menni a tanulás).

2013. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Èn eddig bejárós voltam, de az nagyon

lefárasztja az embert, és a tanulási -

esetleg pihenési időből- vesz el nagyon

sokat. A kollégiumban legalább később

kelhetsz, és ezzel megspórolsz egy kis

pihiidőt. Mostmár én is koleszos

vagyok (Mezőtúron ;) ) és sokkal

pihentebb vagyok, ràadásul több időt

tudok a tanulásra fordítani.

Ha jól alkalmazkodsz, a közösséggel

sem lesz baj, és nagyon jól fogod

magad érezni, sőt, ha megszereted,

nagyon fogod várni a beköltözést. Egyébként annyira nem rossz, ha egy szobában többen vagytok, hozzà lehet szokni. ( mi 8an vagyunk). A bulikból sem marad ki z ember és nem olyan rosszak azok.

Nekem eddig csak jó tapasztalataim

vannak, és remélem neked is pozitív

csalódás lesz a szeptemberi

beköltözés :))

2013. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!