Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hogy tetszek a tanáromnak?

Lehet hogy tetszek a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Külön tanárról van szó,akihez járok nyáron is.

Volt hogy többször megdicsért hogy jól nézek ki,meg volt hogy elmentett rólam pár képet.

Lehet,hogy tetszek neki?


Igazából,amúgy normális meg értelmes.

Csak,volt hogy már idegesített ha megdicsért.

Mindig elintéztem annyival hogy "köszönöm" ,meg hát mi mást mondjak..


2013. aug. 11. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez engem kicsit idegesített.
2013. aug. 11. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg zavaró, mondd meg neki.

Ha megdicsér egyszer, az rendjén van, de ha fényképeket tárol rólad, az már nem! Mindenképpen szóljál a szüleidnek.

Esetleg mondd azt neki legközelebb, hogy a szüleid is túlzásnak tartják, hogy ennyit dicsérget, ebből érteni fog.

2013. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ!

:))


Majd igen,feltehetőleg mondok valamit.

És,amúgy ha esetleg megdicsér,akkor azt is megtehetem,hogy elkezdek témát váltani,ugye?

Vagy bunkóság ha annyit se mondok hogy "köszi"?

2013. aug. 12. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó a témaváltás is, és nem bunkóság. Ugyanis ő már túllépi a mértéket. Valószínűtlen, hogy valami komolyabbat akarjon, de zavarba hozni egy lányt sem etikus dolog.

Egyébként bármilyen zaklatás esetén, akár buszon vagy hasonló helyen (gondolok a verbális zaklatásra meg a tapizásra is) a legjobb, ha határozottan megkéred az illetőt, hogy hagyja abba, ez nagyon sokszor önmagában is hatásos, és elveszi az illető kedvét a dologtól, és így meg is lehet előzni a komolyabb problémákat.

Ugyanis ha nem tud leállni a tanárod, akkor az lesz a vége, hogy másik tanárt kell keresned, pedig ha amúgy elégedett vagy vele, akkor jobb lenne megértetni vele, hogy tanulni jársz oda.

2013. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Majd kíváncsi leszek,fog-e még valamit mondani.

Minden órán éppen nem mondta,de szerintem rosszul is lennék ha ugyanazt hallanám mondjuk negyedjére vagy ötödjére.


Amúgy igen,szerintem a témaváltással is próbálkozok.


Képet meg nem igen fog elmenteni (mert nem lesz mit),ha meg eszébe jutna esetleg,akkor megmondom hogy nem,aztán kész.

Különben is az én képem.Magyarul:annak mutatom meg akinek akarom,az láthatja akinek megengedem (ezek amúgy nyaralásról készültek voltak mert azt végül is meg lehet mutatni,amúgy nem szoktam képeket vinni senkinek mutogatni).És,az menti le akinek engedem.Hisz az ENYÉM.


Szóval,tényleg köszi a választ :))

Amúgy kiírtam máshova is a kérdést,de te írtál a legtöbbet és a te írásod volt a leghasznosabb :))

2013. aug. 12. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék segíteni, hogy vigyázni tudjál magadra, és ha sikerül megelőzni valami kellemetlenebb kifejletet, akkor már megéri. Egyébként nem féltelek, mert nagyon okosan állsz hozzá, kapsz egy dicséretet. :-)
2013. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Feküdj le vele!
2013. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!