Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan állást az...

Mondanátok olyan állást az egészségügyben, ami jól keres?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Megértem, én sem adtam még soha.

Csak az a baj, hogy az állam meg az emberek úgy állnak az orvosokhoz, hogy "úgyis megél a hálapénzből, minek kapjon több fizetést?", de közben meg a hálapénz az orvosok pár %-ánál landol, a többi meg ceszheti.

Nem zsebbe kellene tömködni, hanem normálisan megfizetnin az oirvosokat és eltörölni a hálapénzt.

2013. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A hálapénz azoknál az orvosokál landol, akik műtenek is. Ennyi az egész. Amúgy az lenne a korrekt, hogy nem kellene hálapénzt adni, hanem a fizetést emelnék meg. Ha itt tartunk, akkor a bolti eladóknak miért nem emelik meg a fizetését?
2013. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!