Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ez a Útravaló ösztöndíj...

Milyen ez a Útravaló ösztöndíj program?

Figyelt kérdés
Hogy müködik stb?
2013. aug. 15. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
melyik típusa? a középiskolába menőknek,érettésgizőknek,vagy egyetemistáknak?
2013. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az érettségisnél :)

és a mentorokkal mit kell csinálni?

2013. aug. 16. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elnyered:

-lesznek önismereti tesztek,amiket neked kell majd időről időre kitölteni

(1-től 5ig lehet osztályozni a kérdéseket,attól függően mennyire igaz

pl mennyire tartod magad szorgalmasnak? 3

-aztán a mentoroddal időnként össze kell ülni

-a mentorod feladata az,hogy segítsen téged a tanulásban,és a ha szociális helyzeted nem megfelelő ahhoz,hogy tanulhassa,akkor arra találjatok megoldást

itt ilyenre gondolok,hogy ha nem tudsz hol tanulni,akkor tanulhass a könyvtársba vagy ha valamelyik tárggyal van különösen baj,akkor megbeszéljétek azzal a tanárral is,akinél nem tudsz jól teljesíteni

esetleg,ha épp azon a szakon van a tanárod is,akkor lehet hogy ő is segít

-ha sikeres lesz a pályázatod,akkor egy kis pénzt is kapsz,de ne számíts sokra

most így hirtelen ennyi jutott eszembe róla :)

2013. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. És ha most bekerülök ebbe a programba akkor jövőre újra kell pályáznom megint?
2013. aug. 17. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

szóval akkor most 11.es vagy

majd megkérdezik egy lapon azt is,hogy szeretnél-e következő tanévben is részt venni,de majd a következőnél is ugyanúgy végigkell vezetni mindent a mentorodnak,ja és az átlagot se felejtsd el tartani

2013. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10.es leszek :) köszönöm a segítséget
2013. aug. 17. 16:00
 7/9 A kérdező kommentje:
az ösztöndíjat minden hónapban kifizetik vagy csak félévente ? és a pénzt bankszámlára utalja?
2013. aug. 18. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:

amikor én voltam benne akkor még készpénzben adták ide az első félévit,aztán nyár elején kb. a második félévi is megérkezett


de az utolsó évben megváltoztatták és csak bankszámlára lehetett utalni, akkor is ugyanúgy kaptam meg szerintem,de már pontosan nem emlékszem,annyi biztos,hogy nem havonta utalják a bankszámlára sem!:)

2013. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. és tényleg három hónaponta behívják a szülőt?
2013. aug. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!