Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen napirendet alakítsak...

Milyen napirendet alakítsak ki magamnak, hogy mindenre jusson időm?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok, sokat kellene tanulnom, de valahogy nem megy. Valami mindig eltereli a figyelmem meg ilyenek, szóval könnyen elcsábulok. Az a baj, hogy mivel bejárós vagyok már 6 előtt fel kell kelnem és csak 5-re érek haza, szóval ilyenkor már nagyon fáradt vagyok! Mit csináljak, hogy osszam be az időm?
2009. okt. 29. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudsz-e és akarsz-e a buszon olvasni. De amit így megtanulhatsz tanuld meg. Utána mikor haza értél fél óra pihi után ülj neki és csináld meg a többit.

Én is bejárós voltam, nekem az utazással pontosan napi 1,5 órám ment el. Ez alatt amit lehetett tanultam.

2009. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!