Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítsak ki jó napiren...

Hogyan alakítsak ki jó napirendet?

Figyelt kérdés
Van mikor 3 van mikor 4 óránként eszik! Az lenne a jó, ha 9 körül enné meg az utolsó kaját mert fél 9kor fürdik! Aztán alvás! De nem akar beállni a napi ritmus! Lehet ezen változtatni valahogy, mert jó lenne a rendszer! 2 hónapos!
2011. aug. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tracy Hogg - A suttogó titkai könyv. Eszméletlen jó! Nekünk nagyon bevált, szuperek a napjaink, babám is szuperül van, én is, van idő mindenre, nincs diliház, éjjel alszik, nappal játszik, minden szuper! Én nagyon hálás vagyok ezért a könyvért, bánom, hogy már 10 hetes volt a babám, mikor elkezdtem olvasni... :)
2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hozzá igazítani a napirendet. A gyerek nem óramű, hogy be lehessen állítani egy rendszerre, főleg nem 2 hónaposan.


Figyeld az igényeit, és alakítsd úgy a napot, ahogy épp kijön a lépés, pár napon belül kialakul a rendszer, amihez aztán lehet ragaszkodni. Egészen addig, amíg nem változik a kicsi igénye, akkor megint igazítsd hozzá, és újra beáll a rendszer.

2011. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És bizony bőven lesz még amikor óránként kér enni, már ha szopik!

Napirend nálunk max 1-3 hétre állt be mindig, aztán változtatott a babám, nem erőltettem rá semmit, akkor evett mikor éhes volt, akkor aludt mikor álmos volt, így nem kínlódtunk soha. Nem egyformán fáradnak le minden nap, nem ugyanolyan az idő, stb....

Persze azért olvass utána, aztán majd eldöntöd hogy nálatok mi válik be....

2011. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

ezt tartsd be. nagyon jó és igen hasznos ezt alkalmazzuk mi is.


8:00 kelés

8:30 evés

9:00 reggeli ébresztő séta a parkban

10:00 tízórai

10:30-11:30 szabad foglalkozás

12:00 ebéd

13:00 játszótér

15:00 csendes pihenés nem alvás

16:00 közös játék + uzsonna

(16:30 nyáron fagyizás és nem mindig)

17:30 jó fürdés

18:00 vacsora

20:00-21:00 elalvás

21:00-08:00 alvás

2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!