Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Mit tanácso...

Ameoland kérdése:

Mi a véleményetek? Mit tanácsolnátok? Fontos-nekem-

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem,a műszaki pályához való tárgyaim elrontottam, de javító érettségizni szeretnék.Ez jövő június lenne. Utána pedig -valószínűleg-Skóciában szeretnék egyetemre járni az ingyenessége, és az angol nyelv szeretete miatt.


Addig is dolgoznom kell. Nem kellek sehova végzettség nélkül. Még takarítónak sem akarnak visszahívni,pedig tökéletes munkát csináltam...

Egy dolog x forintot összegyűjteni a kint léthez,de ott fenn is kell tudni majd maradni.

Riogatnak,hogy ha itt nem találsz semmit, kint ugyan nagyobb az idegenforgalom felvevő piaca(pincér,mosogató..stb..amiből nagyon szűkösen,de meg lehet élni), de egy szakismeret a legjobb táptalaj az életre.

Minél hamarabb ki szeretnék menni és nem évekig várni az okj-s diplomára. Azért még is jó lenne valami szakmát tanulni? Ha igen, műszaki pályához melyek a legideálisabbak amit akár használhatnék is a későbbiekben?

Angliában nem lehet OKJ jellegű szakmát szerezni,külföldinek elvégeznie?

Köszönöm szépen!


2013. aug. 21. 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!