Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki két szakot hallgat ugyanaz...

Aki két szakot hallgat ugyanazon az egyetemen, annak a Neptun hogy jelzi ki a szakokat?

Figyelt kérdés
Mind a kettő látszik egyszerre egy felületen, vagy külön ki kell választani valahol, hogy éppen melyikkel dolgozol. Azért kérdezem mert nekem 2 szakom van, de csak az egyiket látom a Neptunban.

2013. aug. 23. 10:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Bal felső sarokban van egy fül, ott van, hogy épp melyik képzést mutatja, ott tudod kiválasztani, hogy melyik szakot, illetve az azzal kapcsolatos dolgokat szeretnéd látni :)
2013. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem is fül, hanem ki van írva hogy Képzés és arra kattintva jön ki a fül, ahol ki tudod választani :)
2013. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 30. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha két különböző évben felvételizek két külön szakra, de az egyetem és a kar ugyanaz marad, akkor ők automatikusan a már meglévő Neptun kódra "irányítják" a második szakot, vagy két Neptun kódom lesz? :D
2015. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Classical ***** válasza:
100%
#4: Ha ugyanazokkal a személyes adatokkal (második keresztnév, anyukád neve stb.) adtad be a felvételi jelentkezést, mint ami a Neptunban van, akkor ugyanaz a Neptun kódod lesz. Ha az automatika nem jön rá, hogy te ugyanaz az ember vagy, akkor lesz egy új Neptun kódod is, viszont ezt meg össze lehet vonni a régivel.
2015. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!