Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a forgalmi...

Hogyan győzzem le a forgalmi vizsga okozta stresszt? Egyszerűen annyira ideges vagyok, hogy képtelen vagyok levizsgázni.

Figyelt kérdés
Ma voltam másodjára vizsgázni és most is megbuktam egy kis figyelmetlenség, kis hülyeség miatt, amivel sose volt gond az oktatás során, de vizsgán annyira stresszelek, remegek, hányingerem van, képtelen vagyok normálisan gondolkodni :S :(

2013. aug. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit rontottál el?
2013. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
én is nagyon izgulós voltam, de valahogy sikerült leküzdenem, és harmadszorra sikerült összeszednem magam és sikerült a vizsga.
2013. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En annyira stresszeltem anno, hogy keptelen voltam lenyomni a feket, mert begorcsolt a labam. Mentem, mint az orult, sugtam az oktatomnak, hogy nem tudok feket nyomni, a gazt meg elengedni, o meg nem hitt a fulenek. Visszakerdezett, ekkor mar hangosabban mondtam, akkor a vizsgabiztos megkerdezte, hogy mi a problema. Akkor neki is elmondtam, es akkor mondta az oktatonak, hogy alljunk felre. :D Kozveszelyes vagyok vizsgaszituban, szoval melyen aterzem. Tudom hogy nagyon nehez, probalj bevenni egy nyugtatot. Vegyel egy dobozzal valami enyhet, es meg vizsga elott valamikor vegyel be egy szemet, hogy kiprobald, nem-e lassulsz be tole nagyon. Ha igen, probald fel szemmel. Ettol bajod nem lesz, de talan kicsit segit.
2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Marhanagy gombóccal a torkomban indultam el otthonról. Odaértem az iskolához, beültem az oktatóm mellé, mentünk pár kört, parkoltunk 2-t, és azt mondta, mehetünk. Remegve odavezettem a vizsgacentrumba, beült a vizsgabiztos, de olyan jól eldumálgatott az oktatómmal, hogy teljesen lenyugodtam, és tudtam koncentrálni. Két hibavonalam lett, egyszer nem oldottam ki teljesen a kéziféket, egyszer meg korrigálnom kellett az Y megforduláskor, és ezzel akadályoztam egy autóst.
2013. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3. vizsgám sikerült nekem is :) Én is rettentően ideges vagyok, minden vizsga előtt. Én bevettem egy 0,25-ös xanaxot már a 3. vizsgámon. Mert vezetés közben nem volt gond, de beült a vizsgabiztos és kész.. a tudásom elszállt. Hozzáteszem sosem szedtem semmiféle nyugtató gyógyszert semmit, de láss csodát sikerült :) Úgyhogy ne parázz, menni fog! Majd írj! :)
2014. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvan, tavaly szeptemberben sikerült 3. próbálkozásra. Első kettőnél ugyanaz volt a vizsgabiztos, 3.ra kifogtam egy rendesebbet. :)
2014. júl. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!