Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, de van...

Felvettek egyetemre, de van egy pár dolog, amit ki kell tölteni, viszont nem tudom mit kell odaírni. Az nagyon gáz lenne, ha bemennék a suliba és ott kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Vagy még a beiratkozás előtt bemennék,megkérdezni valakit ,vagy a beiratkozás napján,hogy hova mit kell írni,mert nem akarom elrontani.Viszont ,ha a beiratkozásra úgy megyek oda,hogy nincsenek teljesen kitöltve a papírok,akkor lehet ,hogy fel sem vesznek? Mármint úgy értem,hogy azt írták a tájékoztatóban,ha bármilyen papír hiányzik,akkor nem jöhet létre a hallgatói jogviszony...

köszönöm előre is ,és bocsi a hülye kérdésért!


2013. aug. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl parázod a dolgot. Annyira nem foglalkozik ezzel az iskola. Pl mikor már a második diplomámat csináltam rosszul töltöttem ki az indexeben a születési helyet. Mindenki azt mondta hogy vegyek új indexet mert később baj lesz, de én nem vettem és semmi nem lett belőle. Szóval sokszor csak duma van, és fele sem igaz.

De egyébként itt is kérdezhetsz, páran töltöttünk ki már hasonló papír,biztos segít valaki. Mi az ami nem egyértelmű?

2013. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj be vagy hívd fel őket megkérdezni
2013. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál!

Hát ,nem tudom ,soroljam? :D Vagyis nem olyan sok minden ,de 1-2 dolog azért van.

köszi,ha segítesz,tényleg!

2013. aug. 23. 14:46
 4/5 A kérdező kommentje:

pl., most melyik a hallagatói kód?

Van itt valami Neptun és portál azonosító ,Neptun jelszó,és külön portál jelszó .Ja ,meg ugye van az OM azonosító

2013. aug. 23. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
OM azonosítódat a régi iskoládnál megmondják. Próbálkozz a titkárságnál, vagy hívd fel őket telefonon.
2013. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!