Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS. Milyen igazolást kell...

SOS. Milyen igazolást kell kérni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek kilencedikes. Tehát 5 tesiórám lesz, de örülök ha 3 órát kibírok (rosszak az izületeim, stb.).

Az iskolámban azt mondták, hogy ha van igazolásom csak 3 órán kell bent lenni.

Holnap megyek ortopédiára.

Milyen igazolást kell kérni?


2013. aug. 23. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj inkább felmentést és akkor gyógytestnevelésre kell csak járnod. (Ezt a hülye szabályt sem értem, szerencsétlen középiskolásoknak nem elég tanulniuk, még legyen 8 órájuk is.)
2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy valamilyen sport egyesület tud igazolást adni, ami miatt 5 helyett 3 órára kell majd csak bejárnod. de nyilván tagja kell, hogy legyél annak az egyesületnek.


de ha tényleg egészségügyi problémáid vannak, akkor menj el háziorvoshoz és az iskolaorvoshoz is, mond el mi a problémád és átírnak majd könnyített, vagy gyógytesire.

2013. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem könnyített tesim volt, szerencsére csak 3 egy héten. Nekem a szememmel van probléma, és a szemorvosomnak mondtam, hogy kell igazolás a könnyített tesihez, és adott. Egyébként nálunk nem volt vészes a tesi, bemelegítő futás, és szabad foglalkozás volt utána (én aludtam a konditerembe :D).
2013. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!