Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap el kéne menjek az...

Holnap el kéne menjek az orvoshoz, hogy adjon egy hét igazolást, családi okok miatt. Nem szeretek lógni viszont most muszáj lesz. Milyen problémákat tudtok nekem mondani amit nem igazán lehet bizonyítani, és az orvos adhat rá igazolást?

Figyelt kérdés
Iskolások, esetleg tapasztalat?
2013. máj. 5. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hasmenés, hányás.
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hányinger,hányás,hasmenés,hőemelkedés,hidegrázás...Pl. úgy,hogy ha elmész hozzá kedden(ha nem utaznod kell egy hétre),hogy hétfőn már ezek miatt nem mentél,rosszul vagy most is,stb. szerintem ki fog írni.Én nem gyakran tettem ugyan hasonlót,de mindig bejött.
2013. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Menj valamelyik szülővel, aki szóban tudja igazolni, hogy valóban családi okok miatt kell, és akkor hazugásg nélkül megúszod.
2013. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy a szülő hívja fel az osztályfőnököt, három napot igazolhat, a másik kettőt simán meg lehet vele beszélni... tapasztalat.
2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell az igazolás akkor valóban jobb ha betelefonáltok a suliba, a szülő valóban igazolhat 3 napot, de ha további kell azt is meglehet beszélni. A lényeg hogy ő beszélje meg az osztályfőnökkel, de ha ő nem érti akkor az igazgatóval kell, általában megszokták adni főleg ha nem lógtál eddig. Ha ez nem jön be még mindig ott az orvos.
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igazolhat többet is vmi rendkivüli nemtom micsoda szomszédomék év közbe mentek horvátországba 1 hétre és iskola volt le lett igazolva simán
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
azért jellemző, hogy az a válasz nulla százalékos, ami próbál rávezetni arra, hogy csalás nélkül kéne...
2013. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"azért jellemző, hogy az a válasz nulla százalékos, ami próbál rávezetni arra, hogy csalás nélkül kéne..."-talán mert nem az volt a kérdése, hogy csalás nélkül kéne e ....
2013. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy hazugsággal vagy anélkül most ez nagyon muszáj, és valószínűleg a hányinger, hasmenés marad, talán ez a legjobb. minden esetre NAGYON szépen köszönöm a rengeteg gyors választ:)
2013. máj. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!