Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Egyetemi beiratkozásho...

SÜRGŐS! Egyetemi beiratkozáshoz nem érkezik meg időben az új személyim (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy aug 28-ig meg kell adnom neptunban a személyim számát, de 16.-án voltam megújítani. Nem adtak helyette ideiglenes személyit, és lehet nem küldik ki az újat addig. Illetve szeptember 2.-án beiratkozáson is szükségem lenne rá.

Ilyen esetben mit tudok csinálni? Ha bemegyek az okmányirodába utólagosan tudnak adni ideiglenes igazolványt? Azon már rajta van a számom is? Illetve beiratkozásnál elfogadják majd?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 23. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kapnod kellett volna, de ha van jogosítványod, az is jó.
2013. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs jogosítványom sajnos, és elvileg azért nem kaptam mert még nem járt le az előző.(ami 24-én jár le). De így viszont nem tudom igazolni magam semmivel.
2013. aug. 23. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szept. 2-ig (vagy akár 28-ig) kiküldik, ezt nem szokták olyan sokáig húzni, mint a diákigazolványt.
2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kaptál egy papírt az okmányirodában, hogy a személyigazolványod készítése folyamatban van, ezt vidd magaddal a beiratkozásra és a számot majd utólag pótlod. egyébként tényleg nem húzzák sokáig az elkészítést, nekem 8 nap alatt megjött.
2013. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy Személyazonosító igazolvány igénylő adatlapot kaptam. Arra gondolsz?
2013. aug. 24. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, az jó lesz. Ha van útleveled, azt is viheted helyette. Lakcímkártyát viszont ne felejtsed otthon!
2013. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs útlevelem sajnos.

Viszont neptunban meg kell adnom a személyim számát a beiratkozáshoz, mivel ezt írták:

Ezúton kérjük, hogy ellenőrizze 2013. augusztus 28-án (szerda) 18 óráig a Neptun rendszerben szereplő személyes adatait, mivel az egyetemre történő beiratkozására csak akkor kerülhet sor, ha az adatai helyesen rögzítettek.

2013. aug. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!