Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozzak illetve,...

Mivel foglalkozzak illetve, mi legyen a szakmám ha nem jön össze amit szeretnék? Többi lent, kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

Szóval, tavaly nem vettek fel a rendészeti suliba, elmentem dolgozni össze jött egy kis pénz és el elmentem Angliába, de nem jött össze, aminek részben örülök is (de akkor nagyon bántott) és így idén nem próbáltam a rendészetit, már elkeztem rá edzeni és jövő februárban újra jelentkezem, csak ha akkor is elbukok, akkor végkép nem tudom hogy mivel foglalkozzak, ilyen fegyveres dolgok vonzanak csak, gondolkoztam még a Kinizsi tisztképzőn, de miután láttam hogy mennyit keresnek a katonánk Magyarországon így gyorsan lemondtam róla. Most a következő gondolat az Ausztria lenne, ha nem jön össze a rendészeti! Ott mivel lenne érdemes foglalkozni? Hallotam hogy szakács, vendéglátás stb... Olyan gyorsan változnak a gondolataim hogy az hihetetlen, mindíg sok dolog között vacilálok, egyszer ez egyszer az pl: volt már, tűzoltó, katona, rendőr, szakács, valamilyen infós (de az infós dolog igazából nem érdekel, ezért le is mondtam róla) akartam lenni mekis, de mikor ott melóztam, rájöttem pár hónap után hogy nem egy álom meló, ja meg cukrász és ennyi. Szóval Ti többégében mit választanátok? Magyarországon rendőr vagy Ausztriában vendéglátás.

Tudom hogy ezt nekem kell eldönteni, mert az én életem, de azért más véleményére is kíváncsi vagyok.

Vagy egyáltalán milyen külföldi, illetve magyar munkavállalás mellett döntenétek?


UI.: Pályaorientációs tesztek nem jöttek be.


Elnézést ha vannak helyesírási hibák.



2013. aug. 25. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!