Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZE felkészítő napok, kötelező...

SZE felkészítő napok, kötelező program?

Figyelt kérdés

Hali!


Azt szeretném kérdezni, hogy a Felkészítő Napokon 31-én, szombaton Főtitkár Úr köszöntője, mint kötelező esemény meg van jelölve. Ez pontosan mit takar, ilyen hivatalos jellegű dolog vagy tényleg sok hasznos/használható információt lehet itt megtudni?? Amik előző nap Beiratkozás/Szakfejtágítás/Egyetemi körséta alkalmával nem hangzanak el.


Azért érdekelne mindez, mert sajnos úgy alakult, hogy eleinte bejáros leszek ( kolesz nem jött össze, albim sincs még egyenlőre ), ami napi 2*2 óra vonatozást jelent :(. Nyilván így Felkészítő Napokra sem jelentkeztem, mivel nem lenne hol aludjak...

Szerintetek megéri csak ezért az 1 óráért felutazni szombaton?



2013. aug. 26. 19:56
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nem kötelező a Felkészítő Napok. Bár jó ha elmegy az ember, mert jó csapatépítő (eleinte hasznos infókat kapsz, később meg piálás az egész).

Évnyitó sem kötelező egyedül a beiratkozás, azon muszáj megjelenni, bár ezt biztos tudod.


A Főtitkár úr köszöntőjét vagy bármilyen más monológját kerüld el, mert annál unalmasabb, monotonabb beszéd nincs ezen a földön. :-)


Ha nem vagy bent még a Győri Egyetemisták csoportba Facebook-on, lépj be! Ott tudsz informálódni és megtalálhatod saját szakod, esetleg évfolyamod csoportját is.


És egy tipp: Kollégium várólistát felejtsd el! Lényegtelen hányadik vagy.

Majd suli kezdése után járkálj be a kollégium titkárságához és érdeklődj, hogy nincs-e hely.

Ha van hely beraknak, ha nem akkor meg addig járj, amíg meg nem unják aztán beraknak valahova (van rá néhány példa), persze az sem baj, ha keresel albérletet, mert nem biztos, hogy bekerülsz, mert nagyon sokan vagyunk.


Én például tavaly második félév elején be mentem és egyből bekerültem koliba. :D

2013. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Na itt jól le is írják a lényeget.

Remélem majd ütközünk az Üvegesben. :)

2013. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat!! :)
2013. aug. 29. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!