Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi Egyetemen a...

A győri Széchenyi Egyetemen a "Felkészítő Napok" (szept1-3) kötelező?

Figyelt kérdés
A szórólap szerint ekkor lehet beiratkozni, (amit az egyetem honlapja szerint már aug. 24-től lehet..), lesz pár program: stand up comedy, "szakfejtágítás", körséta, meg mittomén. Csupán 6000 ft-ért. Akkor most 3 napig ott kell lenni folyamatosan??
2010. júl. 28. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam gólya, tapasztalatból mondom, hogy szerintem nem éri meg. A szakfejtágítás, a körséták ingyenesek, a fizetős programok meg nem érnek meg 6000 Ft-t, ha meg bulizni akarsz, arra lehet venni helyben is belépőt. A beiratkozás amúgy nálunk akkor volt, nem tudom mi ez az aug. 24-től történő valami, szerintem az arra van kitalálva, ha nem érnél rá a beiratkozás ideje alatt, vagy nem tudsz épp akkor Győrbe utazni. Hozzátenném, ha mész gólyatáborba (azt viszont erősen ajánlom), ott nagyon sok dologról úgyis értesülni fogsz, nekem lehet, hogy azért sem volt akkora élmény a felkészítő napok, mert egyrészt Győr mellett lakom, szóval nem volt nagyon semmi újdonság helyileg, másrészt meg jellemzően a gólyatáborosok vettek "bérletet" a felkészítő napok programjaira is, viszont a gólyatáboros banda meg annyira hulla volt, hogy senkinek nem volt ereje bulizni :D Ha nagyon részt akarsz venni a bulikon meg a stand up-on, akkor jobban megéri a bérlet, bár szerintem a kilencedikei nem hivatalos évnyitó buli nagyobb durranás lesz, és az még ingyenes is.
2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gólyatáborba nem biztos hogy el tudok menni mivel augusztusban még dolgozom (pontosabban már 4 éve..)

Szóval akkor a felkészítő napok "legfontosabb" eseménye a beiratkozás(a bulikon kívül :P )? Illetve az említett szept. 9.-i buli a gólyabál?

2010. júl. 28. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Fejtágítás, beirítkozás, körséták megérik, ha nem ismered a környéket. A gólyabál, ha jól emlékszem, valamikor október vége - november elején volt (személy szerint én arra sem fogok többször jegyet venni, bár egy egyszeri próbát megér, aztán majd eldöntöd :). Ez a nem hivatalos buli a szokásos szerdai egyetemi "bulisorozat" első alkalma. Győrben ugyebár szerdánként szoktak lenni az egyetemi bulik, mivel csütörtökön nagyon sok koleszos meg albérletes már hazamegy. Ilyenkor általában az egyetem környékén található 3-4 hely megtelik, van beülősebb is, bulizósabb is, ezek a bulik sokkal jobbak szoktak lenni, mint az ilyen rendezvényekhez kapcsolódóak, mert ezekre tényleg az megy, aki szeret is bulizni, az ilyen fizetősökre meg olyan is, aki csak azért megy el, mert "fizetni kell érte, meg szervezett, biztos jó lesz".
2010. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos nem lesz rossz
2010. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor inkább valahogy gólyatáborba próbálok meg elmenni, a Felkészítő napokon meg csak oda megyek ahova muszáj vagy ahova lesz kedvem :)

A gólyabállal pedig nem foglalkozom, lesz még rá idő :P

Köszi!

2010. júl. 28. 15:43
 6/13 anonim válasza:

Elméletileg csak azokra kötelező menni, amelyikeket megjelölték, de azok ingyenesek:)

Gyakorlatilag senki sem nézi, hogy ki van ott, és ki nincs:)

(barátom oda járt, Ő mondta).

Én nem leszek ott a gólyatáborban, csak ezeken a felkészítő napokon:)

amúgy melyik szakra mész?:)

2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Villamosmérnök, és te?
2010. júl. 28. 18:00
 8/13 anonim válasza:
műszaki menedzser
2010. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor mindkettőnké a "Műszaki Tudományi Kar - Jedlik Ányos Gépész-, Informatikai és Villamosmérnöki Intézet" képzése, szóval a gólyatáborunk is ugyanaz :P
2010. júl. 28. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező,aki akar az mehet. Én is azon gondolkozom hogy megéri-e megvenni a 6300 forintos belépőt,mert azt hiszem 3 napos a rendezvény de nem leszek koleszos szóval nem tudnék hol aludni mert azért nem lakom olyan közel Győrhöz hogy éjjel haza tudjak menni mikor meguntam a bulit,szóval nem tudom. A gólyatáboron is gondolkoztam de azt hiszem oda se fogok tudni menni mert dolgozni fogok.

Kérdező,neked vannak ismerőseid az egyetemen? Mert én úgy megyek majd oda hogy senkit nem fogok ismerni,ezért lenne jó a gólyatábor,a felkészítő napon meg nem hiszem hogy jó lenne egyedül:S A gólyatáborosok már "össze lesznek szokva",kicsit félek ettől az egésztől hogy nem lesz egy ismerősöm se.

2011. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!