Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem és nem...

Egyszerűen nem értem és nem is szeretem a matematikát (? )

Figyelt kérdés

Sohasem volt erősségem a matematika, mindig is utáltam.

Bár sikerült egy gyenge 4-re megtanulnom, de magamtól lusta vagyok a könyvből tanulni. Magántanárnál is voltam már, de az sem segített, továbbra sem tudta velem megértetni és megszerettetni a matekot. Mit tegyek? Hamarosan jön a felvételi (középiskolai) és félek, hogy nem fog sikerülni.



2013. aug. 26. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Dehogynem fog sikerülni.

Csak majd ismételj is.

Ha meg soknak érzed, megint mész egy két magán-órát venni

2013. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted, meg nem is érted, akkor gyakorolj! A mateknak ez a kulcsa! Rengeteget. Gyakorlással berögzülnek a feladattípusok. Nem muszáj mindenkinek szeretni, de próbálj meg nem úgy hozzáállni, hogy "utálom", hanem legalább semlegesen. Sok sok gyakorlással!


Sok sikert!

2013. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell érteni, nem nagy ügy.
2013. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...hát megpróbálom, talán sikerül...
2013. aug. 27. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!