Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok! Ti egyetértetek azzal...

Diákok! Ti egyetértetek azzal hogy mindenkinek délután 4-ig kell maradnia?

Figyelt kérdés

Én ma hallottam az az egyik tanáromtól mikor bementem a suliba és abban a percben azt hittem öngyilkos leszek..és komolyan bőgtem pedig én sose bőgök mondják is hogy milyen erős vagyok sose látnak sírni..nem csak azért mert nem igazán szeretem az oszt.társaimat hanem mert most leszek 8.osztályos és sokat kell tanulnom felevételire de ez napköziben lehetetlen..idáig is csak otthon tudtam tanulni mert csak csendben tudok.Ráadásul mit csináljak délután? Mostanában a barátnőim is csak kiközösítenek..:(

Ugye középsuliban ez nem lesz?



2013. aug. 27. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért nem kell túldramatizálni a dolgot.
2013. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez lesz. De, nem kell túlzásokba esni! Ha utánanéztél volna tudhatnád, hogy van rá lehetőség, hogy a szülő kérésére a gyerek hamarabb hazamenjen az iskolából. Ennyi.
2013. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
#1 De túl kell xd Én szerencsére olyan suliba megyek (most leszek 9.-es),ami nem a kormány tulajdonában van (vagy valami ilyesmi,hülye vagyok én ehhez),és nem kell 4-ig maradnunk.bár tök8 lenne,mert koleszos leszek.:)
2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Bár most jut eszembe hogy ez csak az általános iskolákban van.Akkor te még örülhetsz:)
2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Huh akkor csak egy év:)

Ti ezt nem értitek..az én oszt.társaim plázacicák én meg inkább fiús vagyok ezért kiközösítenek..ők biztos majd jókat fognak dumálni én meg majd egyedül ülök és számolom a perceket mint mindig:(

2013. aug. 27. 19:41
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és hármas Köszönöm hogy megértesz ezt tényleg túl kell dramatizálni ha olyan vagy mint én..
2013. aug. 27. 19:42
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Megtanulsz szépen napköziben tanulni. Szerintem jó, mert a gyerekek megcsinálják jobban a házikat, csak azért is mert a tanár figyeli őket, és nincs jobb dolguk. Kicsit legyél társaságkedvelőbb, mert valószínűleg a munkahelyeden sem egyedül fogsz dolgozni egy sötét szobában, tehát jobb, ha már most elkezdesz megtanulni alkalmazkodni másokhoz. Az írásod alapján, hogy ők plázacicák inkább te közösíted ki őket, mint ők téged. Legyél kedvesebb, és talán még élvezni is fogod azt a "napközit".:)
2013. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nagyon helyes, hogy bevezették ezt az általános iskolákban. Mikor én voltam ennyi idős, nekem az osztálytársaim egyből mentek füvezni, inni, cigizni ki a játszótérre a suli mellett... otthon meg mit csinált? Nyomta a számítógépet, tanulni meg nem tanult.

Legalább most márt jobban odafognak figyelni a gyerekekre, azoknak manapság úgy sincs jobb dolguk a hülyeségen kívül.

2013. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én mindig kedves vagyok,próbálok beilleszkedni és tényleg egy rossz szót se mondok de valamiért folyton csúfolnak hogy ilyen vagyok.Én nem vagyok hajlandó azt hallgatni hogy kibeszélnek másokat..és szerintem akinek a gyereke lógós,szófogadatlan az írassa napközibe de egy diákot se kötelezzenek hogy egész délután olyanokkal legyen összezárva akiket nem kedvel.Egész nap azt várom hogy otthon legyek még órán is szívesebben vagyok mint szünetben velük. Ráadásul folyton strébernek tartanak mert én tanulok ők meg csak puskáznak-_-"
2013. aug. 27. 20:03
 10/24 A kérdező kommentje:
DE ÉN NEM ILYEN VAGYOK! Aki rossz azt írassák be napközibe engem meg hagyjanak tanulni!
2013. aug. 27. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!