Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban lehetséges, hogy...

Kollégiumban lehetséges, hogy a barátommal egy szobában lakjunk?

Figyelt kérdés
Nem haveri barát, hanem párkapcsolati társ, tehát értelemszerűen egy fiú és egy lány együtt lakhatásáról lenne szó. Vannak kollégiumok amik kínálnak kétszemélyes szobát pároknak vagy más megoldásban engedélyezik azt, hogy fiú és lány együtt lehessen egy szobában? Budapesti kollégiumok érdekelnének. Jó lenne, ha valaki tudna válaszolni, esetleg linkelni is tudna ilyen kollégiumi honlapot. Előre is köszönöm:)

2013. aug. 28. 20:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tibilee köszönöm az értelmes és segítőkész válaszod ;) Az előtted levők mind tudtak tudásukhoz hűen válaszolni, de úgy látszik, hogy neked csak ennyi a színvonalad. Azonban ne aggódj, én akkor is meg fogom oldani :)
2013. szept. 4. 20:13
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok, szeptembertől egyetemre fogok járni (elvileg), párom pedig szakiskolába, de gőzöm sincs, hogy végülis hová lehetne menni...Albérletre nem nagyon telne. Nektek sikerült valami megoldást találnotok?

2014. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Semmit az ég világon... Kiválasztottuk számomra az övéhez legközelebbi kollégiumot, így tudunk találkozni.

Nálunk is ez a felállás, én egyetemi, ő pedig OKJ-s képzésen vesz részt, de közös lakhatást kollégiumi szinten nem lehet megoldani ebben a helyzetben...

2014. dec. 12. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!