Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az hogy egy lánnyal...

Lehetséges az hogy egy lánnyal legyek egy szobába majd az egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és a barátnőmmel szeretnénk egy szobában lenni.jövőre megyünk továbbtanulni egyetemre.
2010. ápr. 29. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert kollégiumokban lehetséges, csak lehet, hogy jó előre szólni kell, hogy ti együtt akartok lenni.
2010. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

megoldható persze

főleg ha szolsz előre

ha nem szolsz,akkor esélyes,h külön teznek titeket,és később kerültök össze



melyik egyetem?

2010. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk BME vegyész úgy van, h a gólyáknak is lehet szobatársat választani. mikor felvesznek, akkor be kell írni h melyik szobában szeretnétek lenni.

Nem kötözködni akarok, de nem biztos h jó összeköltözni. A szobatársát egy idő után megunja az ember.

És a szobatársak vannak annyira toleránsak, h néha magatokra hagynának titeket, ha külön szobában lennétek.

Tényleg nem bántásból, csak gondoljátok jól végig :)

mindenki akit ismerek, külön szobában él a barátjától. Az elején nem értettem, most már igen :)


no de a lényeg, igen, lehetséges, bár egyetmfüggő.

2010. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunknak aztmondod nem tenne jót? Lehet van benne valami, amúgy már 4 éve együtt vagyunk, szóval nem egy hirtelen fellángolás ez.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. ápr. 30. 16:31
 5/6 anonim válasza:

Én is a barátommal lennék egy szobában, de mi külön egyetemre megyünk, és a 2 egyetemnek csak egy közös kollégiuma van és ott nincs 2 ágyas szoba(azt olvastam). Úgyhogy még a mai napig én se tudom, hogy ez lehetséges lenne-e.

Inkább az albit válasszuk valószínűleg. Legalábbis én biztos, és remélem, hogy neki is van döntési lehetősége, és hogy ő is inkább velem tartana :D A tanulás, a higiénia, alkalmazkodás, kényelem szempontjából is jobb lenne, csakhát a pénz:S

Ti hova fogtok menni??ha felvesznek titeket?

2010. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
BGF külker a cél.:D
2010. júl. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!