Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúgtak egyetemről? (folyt...

Kirúgtak egyetemről? (folyt lenn?! )

Figyelt kérdés
2 félév után kibuktam egyetemről, hallgatói szerződést irtam alá.Már megjött az egyetemtől a törlési határozat, meg hozzá a leckekönyvem. Ha jól tudom 50%ot kell visszafizetnem, tehát 1 félévet. Kérdés erről mikor küld levelet az oktatás hivatal?
2013. aug. 30. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60 napon belül.
2013. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy lehet két félév után kibukni? Nem bántásból kérdezem, csak nem értem mit kell ahhoz csinálni, hogy ilyen rövid idő alatt eltanácsoljanak.. vannak csoportársaim, akiket kirúgtak de ők is egy csomó ideig mindenféle kérvényekkel, meg ilyenekkel benn tudtak maradni 4 félévet legalább..
2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!