Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki kémiából...

Van itt valaki, aki kémiából érettségizik emelt szinten októberben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor megírnátok, hogy hova készültök és, hogy milyen eredményre számítotok? Hogy álltok a tanulással? Esetleg, ha valami kérdésetek van, vagy valami nem megy kérdezzetek nyugodtan, hátha tudok segíteni!:)

2013. aug. 30. 14:58
 1/4 anonim válasza:
Én! Elmélet megy, számolás nem annyira, neked? :)Egyedül tanulok, tanár nélkül :P
2013. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én most már szinte csak a számolásra hajtok..90 % alá nem szabad mennem, szóval nagyon igyekszem, hogy meglegyen:D De úgy gondolom, most, hogy elég időt tudtam fordítani a számolásra nem is olyan vészesek, bízom benne, hogy élesben is megy majd :D


Te hova jelentkezel? Másodjára próbálod, vagy előrehozottan?

2013. szept. 20. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most érettségizek. A számolásoktól félek leginkább. 80% feletti lenne a cél.
2013. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én SZTE-FOKra vagy SOTE-FOKra készülök, még nincs eldöntve :P

Számolások elég döcögősen mennek, van ami jobban, van ami nem annyira... Elmélettől annyira nem tartok, de persze ott is lehetnek szívatós feladatok...

Milyen eredményre számítok? Természetesen 100%. :D

2013. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!