Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEPTUNBAN ha felvettem egy...

NEPTUNBAN ha felvettem egy választható tárgyat és olyan időpontban van amikor nem tudok elmenni rá, akkor a tárgy leadással leadhatom (tesi)?

Figyelt kérdés
Nem lesz következménye ha leadom erre a félévre azt a tárgyat? Első éves leszek. Pár napja vettem fel.

2013. szept. 3. 10:10
 1/4 Zeu ***** válasza:

Alapvetően annyi következménye lesz, hogy jövőre fogod tudni újra felvenni (tesi jövő félévben is biztosan lesz, szóval szerintem nem nagy veszteség).


Gondolom semmi nem épül a tesire (nem vagy tesitanár vagy ilyesmi XD), szóval nyugodtan tolhatod ha tényleg sehogy nem tudod beilleszteni az órarendedbe, vagy csak szeretnéd később megcsinálni, de ne feledd, hogy az még hátra van.

2013. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, leadhatod. Ha kötelező, akkor meg majd a későbbi félévekben felveszed valamikor és kész.
2013. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Regisztrációs hét végéig szinte bármit csinálhatsz az órarendeddel. Tényleg arra figyelj, hogy a kötelező tárgyaid, amikre sok minden épül, azok fel legyenek véve.


(Végső esetben még jó eséllyel első héten is tudsz módosítani az órarendeden, de akkor már kérvényezni kell meg különeljárási díjat fizetni. Szóval ezt csak zárójelben írom.)

2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk direkt kihangsúlyozták hogy elsősök ne vegyenek fel szabvál tárgyakat, először tapasztalják meg a sima vizsgaidőszakot, meg a szabválokat inkább hagyják meg a felsőbb éveseknek.
2013. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!