Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen véletlenül vettem egy...

Ebayen véletlenül vettem egy krémet, de elnéztem az eladót, nem tőle kell. Még nem fizettem, visszamondhatom?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye vagyok, de nem figyeltem és lehet, hogy hamisítvány vettem véletlenül. :(

Írjak az eladónak? Segítenél benne?


2011. júl. 1. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező megvenni a terméket,de az eladó úgy fogja érezni,hogy becsaptad őt.Így negatív véleményt fog rólad írni.Ez meg avval jár,hogy legközelebb ha vásárolni akarsz nem biztos,hogy komolyan vesz egy másik eladó vagy akár vevő ha éppen eladni akarsz valamit.Megbízhatatlan leszel.

HA tényleg nem akarod megvenni,legalább írd meg a vevőnek,hogy sajnálod,és mi az oka,hogy elállsz a vételtől.

2011. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vadmeggy ***** válasza:
0%
Ha rányomtad köteles vagy megvenni... Szerintem nem fogja megérteni és mindenképpen negatív feedbacket fog rád nyomni, esetleg az ebayeseknek is szól, hogy nem akarsz fizetni, ők adott esetben rád is szállhatnak...
2011. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy visszamondhatod. De miért nem olvasol, mielőtt kétségbeesel?

[link]

Írd meg az eladónak, hogy mégsem kéred a krémet. Millió indoka lehet, hogy nem kéred, megírhatod a igazat is, bár én nem tenném, hanem mondjuk a barátod tudta, hogy ilyen krémet szeretnél és megvette neked ajándékba, így nincs rá szükséged.

2011. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek és harmadiknak köszönöm a választ. :) El lett intézve, az eladó törölte a tranzakciót.
2011. júl. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!