Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácsra van szükségem. Mit...

Kakaos.pampuska kérdése:

Tanácsra van szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kiskoromban betegség miatt halasztásom volt elsőben, és mivel 9.-ben 16 éves vagyok, ki akarnak állítani... de hogy állítólag megoldható lenne, hogy még végig járjam az évet... de az a helyzet, hogy nem tudom... Nem érzem jól magam.. Nincsenek barátaim, és úgy érzem mindenki ellenem van. Ha bemegyek a suliba szinte érzem mit gondolnak rólam amikor rám néznek a tanárok, vagy a tanulók... Mindenki butának tartana ha nem nem mennék tovább tanulni?

2013. szept. 5. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, butának tartanának, de nem ez a lényeg, hanem hogy magaddal szúrnál ki.

Mit jelent az, hogy ki akarnak állítani?

2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy meg csak bebeszéled magadnak, hogy mindenki gondol rólad valami rosszat. Ez a Te saját véleményed magadról. Szerintem semmi szégyen nincs abban, hogy halasztanod kellett elsőben. És egy éb korkülönbség nem gáz. Ha nem érzed ott jól magad, jelentkezz át másik suliba.

Amúgy csak pár napja kezdődött, ne érezd máris rosszul magad. Ne add fel.

2013. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!