Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tizedikes gimnazista vagyok....

Tizedikes gimnazista vagyok. Szeretnék kb egy évet Amerikában tanulni. Segítségre és tanácsra lenne lenne szükségem. Mi minden szükséges ahhoz hogy én ezt megvalósítsam?

Figyelt kérdés
kérlek ne zavarjatok le annyival hogy a 'google a barátom' mert mások saját véleményére,segítségére lennék kíváncsi.
2010. okt. 22. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb tedd le az érettségit szerintem, már csak két év van hátra és pont most kéne eldönteni, hogy mit szeretnél csinálni. Egy év tanulással kint csak csúszni fogsz a gimis évekkel, és a kinti rendszer/amit tanulnak teljesen más. No meg költségügyileg sem elhanyagolandó a dolog.

ha annyira kint akarsz tanulni, menj inkább egyetemre/főiskolára ott...

2010. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb kétmillió ft egy cserediák program, de életre szóló élmény.
2010. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!