Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék az...

Hogyan ismerkedhetnék az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nem voltam gólyatáborban, így nem ismerek senkit. Előadásokon nagyon sokan vagyunk, más szakosok is vannak, így szinte lehetetlen ismerkedni úgy, hogy fenn is maradjon az ismertség.

Facebookon beszélgettem még hétfőn egy lánnyal, aki a csoporttársam, megbeszéltük, hogy kedd reggel találkozunk, de valahogy elkerültük egymást, azóta sem láttam, ő elvileg messziről látott engem.

Egy másik csajnak egyik órán segített az órarendben, beszélgettem vele utána a 20 perces szünetben míg vártunk az órára, bejelölt facebookon, de azóta sem láttam órán a sok ember miatt.

Szerintetek ennyi ember között hogyan lehet úgy ismerkedni, hogy fenn maradjon a barátság? Eléggé egyedül éreztem magam szünetekben.



2013. szept. 6. 21:46
 1/4 anonim válasza:

...

beszéljétek meg, hogy szünetben kezdje ordibálni hogy MEDVEHAGYMÁT TESSÉK, és ugráljon közbe, hogy megtaláld.

Vagy esetleg, hogy jöjjön a kávégéphez.

:D

2013. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, szintén nem voltam gólyatáborban, mondjuk nekünk még csak beiratkozás volt, de ugyanígy voltam.
2013. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno és se voltam gólyatáborban, de azóta megismertem pár embert. Ha nagyon ismerkedni akarsz, akk ha előadáson vagy olyan mellé ülj, aki egyedül üldögél és szimpatikus, mert lehet h ő sem volt és nem ismer kb. senkit. Ha egy társasághoz ülsz oda, akk azok valszeg lefogják szarni a fejed. Ha kislétszámú csoportokban gyakorlati órán vagy, akk ott könnyebb beszélgetést kezdeményezni, de ott is ha pl 5en együtt vannak, ott nem lesz sok esély.
2013. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :)

Eddig csak 2 nap voltam. Előadáson az a baj, hogy annyira tele van a terem, hogy hiába mentem oda 20 perccel előbb, már örült az ember, ha talált helyet, nem nagyon lehetett válogatni, hogy ki mellé és hova üljek le. Na meg azt sem tudom, hogyha leülök valaki mellé akkor milyen témával szólítsam meg.. nem akarok hülyének tűnni.

2013. szept. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!