Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosi egyetemen minden...

Az orvosi egyetemen minden tárgy keresztféléves?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy, ha tételezzük fel, megbukok egy tárgyból (amire remélhetőleg a szorgalmam miatt nem kerül sor), akkor azt a tárgyat már csak egy év elteltével vehetem fel újra? Vagy a következő félévben is lehetőség van rá? A DOTE-vel kapcsolatban kérnék segítséget. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 5. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Orvosin nincs keresztfélév.
2013. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést, rosszul tehettem fel a főkérdést. De az alábbiakat, amiket leírtam, azok igazak? Vagy hogy is van ez?
2013. szept. 5. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Debrecenbe járok, de szerintem jól írtad.
2013. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 7. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl ha anatómiából buksz az első szemeszterben akkor a másodikban nem tudod sem a második felét sem az elsőt felvenni....Tehát 1 év múlva tudod felvenni.
2013. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami első féléves tárgy (őszi féléves), nem biztos hogy meghirdetik a második félévben is-

Úgyhogy csak köv. őszi szemeszterben valószínű, h. megint meghirdteik

2013. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg a kötelező tárgyaknál kell vigyázni emiatt-
2013. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!