Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnök, vagy olajipari...

Villamosmérnök, vagy olajipari mérnök?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok és miért?

Miben különböznek elhelyezkedési lehetőségek/ fizetés/ nehézség/ stb. terén?

Pontos meghatározás alapján melyik mivel foglalkozik (főként az olajipari mérnök érdekelne)?


Én villamos/mechatronikai mérnökön gondolkoztam eddig, de apám szerint olajipari mérnöknek nagyon megéri tanulni. Ez önmagában még persze nem elég indok ebbe az irányba elindulni, de még nincs konkrét tervem semerre, sőt még csak erős érvem sincs a villamos/mechatronikai mérnökség mellett, csak érdekel a matek fizika, kémia, szeretek áramkörökkel foglalkozni + a robotok is nagyon érdekelnek, de egyelőre nagyon könnyen befolyásolható vagyok szinte minden irányba.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. szept. 10. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Olajmérnök képzésről tudok nyilatkozni,ilyen a Miskolci Egyetemen van,én is ezt csinálom,írj rám privátba és mesélek róla
2013. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
51%
én egyiket sem tanulom,de szerintem mechatronikával könnyen elhelyezkedhetsz,mivel mostan nagyon keresett lett,na meg azért is mert qurva nehéz :)
2013. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!