Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan süllyedhetett ilyen...

Hogyan süllyedhetett ilyen mélyre a felsőoktatás? Már minden idiótát felvesznek?

Figyelt kérdés

Nálunk az egyetemen (SZE) a mérnöki szakokon 240 volt a ponthatár, de nem gondoltam volna, hogy ennyire alja népet vesznek fel. Hétfőn egy srác odajött hozzám, hogy mutassak meg neki egy termet, majd tegnap is szintén megtalált, később kiderült, hogy csak kifogás volt, tudta, hol a terem. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy helyesen képtelen írni, olyan alapvető hibákat ír, mint pl. jöt, jukas és még sorolhatnám. Ráadásul, hogy idézzem: "én úgy éretségiztem le meg jutotam egyetemre hogy egy büdös könyvet nem nyitottam ki"

Mindezek tetejébe, mikor nem akartam elmenni bulizni, mert másnap reggel 8-kor órám van és szeretném érteni is miről van szó elkezdett cseszegetni, hogy milyen merev vagyok stb.

És sajnos nem ő az egyetlen. Tegnapelőtt ültem órán és előttem 3-an ültek, egymást cseszegették, csikizték, f**szt firkáltak egymás füzetébe, vihogtak ezen stb. A lényeg, a padból majd' kiestek, az órára nem tudtam tőlük figyelni.

Hogyan kerülhettek be ilyenek a felsőoktatásba? Alig bírom felfogni...


2013. szept. 13. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

El vagy szállva magadtól és meg vagy sértődve mert nem az álompasi szólított le.

Brad Pitt helyesírását ugye hogy nem kritizálnád ilyen hevesen?

Egyébként pont oda járok én is, 372 ponttal vettek fel mérnöki szakra, helyesírásban, műveltségben, matekban, akármiben ki merek állni veled, de te ha csak a közeledbe mennék összetojnád magad mert 192 centi vagyok 100 kilóval és olyan fejjel mint Curtis.

2013. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!