Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizhetek újra attól...

Érettségizhetek újra attól függetlenül, hogy egyetemre járok?

Figyelt kérdés

Most egyetemre járok, de szeretném újra kezdeni máshol, viszont azon a szakon követelmény az emelt.

Elmehetek emelt érettségire így, vagy ha már egyetemre járok akkor nem érettségizhetek újra?



2013. szept. 14. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Érettségizhetsz újra.

(Sőt, én hallottam olyat is, hogy akinek hallgatói jogviszonya van, annak ingyenes. De lehet, hogy ez csak szóbeszéd, úgyhogy ne vedd készpénznek.)

2013. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. szept. 14. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én asszem ,hogy jogviszony ide vagy oda, 10 000 Ft-ba kerül az újraérettségizés. Ja és lehet, hogy tantárgyanként. Bár nemtom, lehet, hogy iskolája válogatja.
2013. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*De talán nem tantárgyanként, de már nem emlékszem,hogy csinálták a többiek
2013. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tantárgyanként jelenleg tizenötezer (középszinten).

Az emelt pedig huszonötezer

2013. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi tárgyból és annyiszor érettségizel, ahányszor kedved tartja. Hallgatói jogviszonnyal nem ingyenes. Idén 25000 Ft volt az emelt, arról lekéstél, a jövő évi vizsgadíj még nincs meghatározva.
2013. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönööööööööm :)
2013. szept. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!