Mit tegyek? Mi legyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ,hogy bírjam ki még nem leszek 18? Annyira rossz itt minden...Egész nap csak unatkozok anyájék nem engednek sehova sem és nem barátkozhatok senkivel sem ezek mellet folyton kezdegetnek és néha megis vernek.A suli is nagyon rossz bár még mindíg jobb mintha otthon lennél az osztálytársaim olanok ,hogy mindenkit lebsezélnek stb.. De van egy pár normális ember is!Ki szeretnék magyarba menni tanulni az anyut egyszer bele eggyezet ,de meg gondolta magát ,hogy minek ,akarok elmenni? De én ki akarok menni minden vágyam ez.

Itt halottnak érzem meg a suliban és ,hogy nincs se mennyi társasági életem nem engednek sohova az anyuék egész nyári szünetem azzal telt ,hogy bent voltam olvastam,netetzem,aludtam,tv-ztem nem csináltam semmit sehol se voltam...még pizsipartin se voltam még mit tegyek?Hogy bírjam ki felnőtt koromig?Normális ez?El akarok menni!



2013. szept. 14. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!