Grafika vagy divat?

Figyelt kérdés

Egyetemen szeretném tovább folytatni tanulmányaimat, csak nem tudom , hogy milyen szakon. A tanáraim nagyon a divat felé irányitanak, mondván, hogy fekszik nekem, de én eddig grafikára készültem.

Igazából én is érzek vmi vonzódást a divat szakma felé, csak azt nem tudom, hogy mennyi az esélye annak, hogy el is tudjak helyezkedni benne ( jól) .

Inkább a grafikát kéne választanom ?



2013. szept. 15. 18:43
 1/2 sobo8 ***** válasza:

Igazából nem akarom túlmisztifikálni a dolgot, de a grafikával kifejezhetjük magunkat. Belső világunkat megmutathatjuk.

Én mindenképpen a grafikát javaslom neked. A divatot nehéz szabályozni.

A divatirányzatba belebonyolódni embert próbáló feladat. A grafikát megalkotni viszont kész öröm.

2019. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy alkalmazott grafika vagy sem. Amikor a megrendelő tizenkettedjére küldi vissza a logot, akkor meggondolod, mennyire öröm a grafika.
2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!