Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gubanc volt a Kémia könyvünkke...

Gubanc volt a Kémia könyvünkkel, mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy előkészítős angolon vagyok, ahol az első évben nincs kémia. Így a második évben együtt vagyunk a 9. osztállyal, ami ugye normál tanmenetes.

És itt a baj, hogy nekünk korábban rendelték meg a könyvet, a régi fajtát, a 9.-eseknek meg az új van. A tanár nem hajlandó semmit se tenni, még csak azt se mondja, hogy a mi könyvünkbe mi hol van. A könyvet meg lehetne venni, +1550 Ft, de nem fogunk még egy könyvet venni, mert az iskola elcseszte a dolgot. Ez nekünk rossz, mert a tanulmányunk romlik amiatt,, hogy nekünk nincsenek meg olyan anyagok, amik a másikban igen.

Próbáltam netről letölteni amit a tanárok is használnak a MozaBook-on, de kell ilyen sulis azonosító meg ilyenek, nem jó. Próbáltam torrentről letölteni, de csak a régi fajta van meg.

Beszkennelni meg egy csomó idő.

At iskola nem fizet új könyveket nekünk. Mit tehetnénk?



2013. szept. 18. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

a mozabook-nál jó helyen kapirgáltok. az újféle tankönyv hátuljában lévő kóddal tudjátok letölteni, ott le is van írva rendesen, hogy hol van. Egy kód egyszer használható, egy évig tart.

(a régifélékben van ilyen, az újban nem hiszem, hogy lenne változás)

2013. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen megtaláltam:))

a régi könyvvel is használhatom az újat:) bár sajnos ezt a suliban nem tudom használni, de legalább itthon tudok tanulni valamit:)

Köszi:)

2013. szept. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!