Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve, nem...

P.A.P. kérdése:

El vagyok keseredve, nem tudom, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Teljesen lemaradtam az anyaggal, jobb belátásom ellenére nem tudok neki állni pótolni. Szégyellem magam, és fáj ahogy a szüleim leszúrnak ezért. Mit tehetnék szerintetek, hogy tanulásra sarkaljam magam? Semmi nem válik be.

2013. ápr. 9. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akarat kérdése. Erre nincs trükk. Ha nincs motivációd akkor sosem fogsz tanulni. Gondolj arra, ha nem tanulsz akkor nem viszed semmire, nem éred el a céljaid. Talán ez segít. De tényleg neked kell elhatároznod magadban, hogy innentől kezdve, csak a tanulással foglalkozol és háttérbe szorítod az egyéb dolgaidat.
2013. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Tudom, hogy nekem kell ezért tennem, de nem vagyok képes koncentrálni. Iskola pszihológusnál is voltam ezzel a problémámmal, adott tanácsot, de nem igazán fogadtam meg. Legalább öt tárgyból javítanom kell, nem tudom, hogy csinálom majd.
2013. ápr. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!