Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik az átjelentkezés...

Hogy zajlik az átjelentkezés másik szakra, illetve másik egyetemre? Ugyanúgy felvin kell akkor is intézni, mindent elölről? Ha vannak kreditek, amiket lehet vinni akkor is?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2013. okt. 2. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy részt veszel a felvételi eljárásban, ugyanúgy pontok, ponthatárok, stb. Ha felvesznek, és ahol most vagy, azt nem akarod egyáltalán folytatni, onnan kiiratkozol, és a másik, új helyen pedig utánanézel, milyen határidővel, milyen papírokat kell beadni a kreditátviteli dolgokhoz. Ez beiratkozás után történik.
2013. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja igen.Hülye vagyok ,egyébként ,mert gondolhattam volna ,itt is,ahol most vagyok ,így csinálták mások is.

Bocsi akkor ,de köszönöm szépen az infót!! :)

2013. okt. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!