Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges még ilyenkor az...

Lehetséges még ilyenkor az átjelentkezés másik gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék átjelentkezni másik gimnáziumba, mert a jelenlegi a színvonaltalan alatt van bőven. :( Ilyenkor még lehetséges?

Budapestre szeretnék bemenni. Tudnátok mondani nekem esetleg olyan középerős iskolákat, ahová lenne esélyem, hogy még átvegyenek? Vagy tudnátok ajánlani valamit? Nem egy elit sulira gondoltam, dehogyis, csak legyen valami színvonala. Az átlagom 4,7-es.

Azért is kérem a segítségeteket, mert egyáltalán nem ismerem a gimiket Budapesten, így nem tudok véleményt alkotni róla, hogy melyik a jó, és melyik az "Isten ments!" kategória.

(Irodalomból jó vagyok, ezért az irodalommal kapcsolatos dolgok nagyon érdekelnek. Drámaszak, stb. Jól gondolom, hogy ezek a helyek már rég megteltek? :/ )

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 16. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az első kérdésedre tudok válaszolni, mivel nem vagyok pesti.

Nálunk az egyik csaj év közben egyik napról a másikra átment egy másik gimibe, szóval lehetséges.

Mondjuk ha erősebb gimibe akarsz menni, ott nem tudom milyen feltételekkel mehetsz át. Ha ott esetleg máshogy vannak a tantárgyak akár + vizsgát is kell tenned majd.

Az hogy átvesznek, azt majd az igazgató dönti el.

2013. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jobb gimik már régen megteltek.

Meg mégis kerületileg mégis kb. mire gondoltál?

Minden nap be akarnál járni?

2013. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kollégiumra gondoltam. XI.ker, VII. ker. Az a lényeg, hogy a Margit-szigettől feljebb (pl. Rózsadomb) ne legyen.
2013. júl. 16. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Vörösmarty Gimi?

Az a pesti oldalon van

2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11:39-es: Mi a véleményed róla? Te is odajársz? Jó suli? Lenne esélyem? :)
2013. júl. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!