Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mondhat ilyet egy tanár?

Mondhat ilyet egy tanár?

Figyelt kérdés
Rajz óra volt, és a tanárnő mutogatta a barátnőmnek, hogy rajzoljon. Erre mondta a barátnőm, hogy oké jólvan. De tök normális, aranyos hangnemben, erre a tanárnő elkezdett ordibálni, hogy vele így ne beszéljen senki, ő egy 3 diplomás tanár mi meg (igen, az egész osztály..) egy senkihái sz*rházi idiota, aki 1 senki és semmi nem lesz belőlünk. Egész órán ócsárolt minket. Ilyet mondhat ránk?
2013. okt. 8. 21:03
 1/10 anonim válasza:
100%
nekünk mondott különbeket is egy tanárunk.nem tudom mondhat-e kérdezzétek meg az osztályfőnököt.egyébként nekünk is a rajztanár volt:D
2013. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elvileg mondhat, úgy tudom csak a verés, körmös stb. lett betiltva.

Nekünk volt olyan tanár, aki ennél jóval durvábbakat mondott.

2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem mondhat, de ha így kiborult a tanár akkor valószínű, hogy az osztály már felőrölte az idegeit.

Feltételezem hogy ha az órán mindenki figyel, és azt teszi amit a tanár mond, és nem kellene hallgatni az osztály dumáját, nem kellene rászólni a diákra hogy figyeljen már az órán, akkor nem borult volna ki..

2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem igazán. És nem is illik, sőt nem is hasznos.
2013. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általános vagy középiskola? Egy szösszenet egy egyetemről:

http://www.youtube.com/watch?v=jB6PruzOqEQ

2013. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3: NEM.. ezen az órán semmi nem volt reggel volt álmosak is voltunk. Ennyi volt, amennyit irtam.

5: általános iskola.

2013. okt. 9. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

#5. vagyok


Ne vedd a szívedre, elhiszem, hogy rosszul eshetett. Tudom, hogy közhelynek hangzik, de az életben ennél csak cifrábbakat fogsz kapni, mondhatnám azt is, hogy ehhez hozzá kell szokni.

2013. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg semmi, csak hát akkor is attól, hogy felnőtt és rajztanár attól még nem több nálunk emberileg. Nem is ismer minket, honnan tudna ő bármit is? 13-14 évesen is volt 3 diplomája? Mert ha igen én (mi) kérek (kérünk) elnézést. Honnan tudná ő, hogy mi lesz belőlünk 15-20 év múlva? Egyszerűen hihetetlen. :/
2013. okt. 10. 20:37
 9/10 DreamyGirl válasza:

Hát csak vond meg a vállad (ne a szeme láttára :D), valószínűleg rosszul indult a napja és néha ilyenkor az ember apróságok miatt is felpörög százra.

Ismerek olyat, aki mindig azzal ordít aki a legközelebb van épp hozzá (pl. egy szobában), pedig közben nem is rá mérges, csak éppen ő volt ott szerencsétlenségére.

Másrészt, nem hiszem, hogy mondhat, de (hamár ált. suli) anno nálunk az egyik srác annyira felhúzta a (matek) tannőt, hogy felképelte a gyereket. Azt sem lett volna szabad...

2013. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyen nálunk is volt, a rajztanárral, csak én már középsulis vagyok. Az egyik lány rágózott órán, aztán a tanár (ez az első órán volt) elkezdett vele üvölteni, elhordta mindenféle senkinek, és azóta utál minket. Múltkor abba kötött bele, hogy úgy kell neki köszönnünk, hogy 'Viszontlátásra' mert ha simán 'Viszlát'-tal köszönünk, annak szaktanárit ír be.
2013. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!