Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanító szak (nappali) mellett...

Tanító szak (nappali) mellett levelezős óvodapedagógus szak?

Figyelt kérdés
A következő a problémám.Tanító szakra járok, jövőre végeznék, DE gyakorlatokkal csúszom...tehát egy évet csúszok, úgy, hogy kb semmi tantárgyam nem lesz csak a tanítási gyakorlatok...mellette szeretném elkezdeni az óvodapedagógus szakot, levelezőn, mert az is nagyon tetszik. Mit gondoltok költségesre vennének fel? le tudok faragni a tanítón teljesített tantárgyak miatt képzési időt?

#képzés #tanító. óvodapedagógus
2013. okt. 11. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég pontod, és még van a 12 államilag finanszírozott félévedből, akkor természetesen felvehetnek államira is. Sok tárgy alól biztosan kaphatsz majd felmentést, de abban nem vagyok biztos, hogy a képzést is rövidítheted. Nálunk nem engedték, és már másik kérdésnél is olvastam, hogy ott sem lehetett. Mielőtt felvételiznél mindenképpen érdeklődj az adott intézménynél. Arra is figyelj, hogy valószínűleg időközben el fognak fogyni az állami féléveid, akkor már fizetned kell.
2013. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. okt. 12. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak költségesre vennének fel. Egyébként meg szerintem ez félelmetes, hogy ennyi tárgyad nincs meg. Szégyen! Te fogod tanítani a gyerekeimet? Remélem, nem... Ne haragudj, de ezek mellett eszedbe ne jusson még egy szakot a nyakadba venni, ha ez az egy sem megy normálisan. Egy 2012-ben végzett, vörös diplomás tanító...
2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég baj hogy kiadtak egy ilyen buta valakinek diplomat... Minden tantárgyam megvan kivéve a matek, csak a gyakorlatokkal csúszom az miatt az egy miatt. Úgyhogy szerintem viheted is vissza a diplomatha marsot nem a modorod miatt!!!!
2013. okt. 20. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szégyen a fogalmazásod és a helyesírásod is. És csodálkozunk, hogy a gyermekeinknek rossz a helyesírása és a beszédkészsége, mikor ilyen tanítók "tanítják" őket. Nem hiszem, hogy nekem kéne szégyenkeznem a kitűnő diplomámmal, és egy megnyert országos tanítási versennyel (matematikából) a hátam mögött. Mindenesetre nem ajánlom továbbra sem az óvodapedagógus szakot, képzeld, ott is van matematika... :)
2013. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!