Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet nappali főiskola (tanító szak) mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy szakmám, amivel tudnék pincérként vagy segédszakácsként dolgozni, de főiskolára szeretnék járni. A főiskola egy kicsit messze van a lakóhelyemtől, vagyis naponta bevonatozni lehetetlen lenne. Azt szeretném kérdezni elsőként is, hogy, ha nappalira jelentkeznék főiskolán, (mivel oda hamarabb meglenne a pontom, mint a levelezőre), akkor mennyit tudnék hiányozni órákról, úgy, hogy ne legyen belőle baj, mert pl.: heti kétszer mindig be tudnék szerintem vonatozni. A másik kérdés, hogy, ha véletlenül fel tudnék költözni abba a városba, ahol van a fősuli, akkor sajnos szerintem kevés az esélye, hogy annyi sok ember közül engem vegyenek fel koliba és albérletben tudnék csak lakni (nagyon el akarok költözni itthonról). Emellett dolgoznom kellene, mert anyáék nem tudnák fizetni az albérletet. Szóval nappali tagozat mellett tudnék annyit dolgozni, hogy fizethessem az albérletet? Vagy menjek levelezőre és amellett lakjak itthol és dolgozzak, gyűjtsem a pénzt? Nos, az elköltözést imádnám, de ha gyújtenéma pénzt, akkor lehet 4 év múlva tudnék venni egy kis garzont és különköltöznék. :S Mit tegyek? Mi lehetséges?
2013. szept. 25. 16:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!