Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell érettségi értesítőt...

Kell érettségi értesítőt vinni kötelezően?

Figyelt kérdés
Jövő kedden lesz előrehozott érettségim földrajzból, legalább is remélem. A jelentkezési határidőre minden papírt bevittem a területileg illetékes suliba (nem az enyém tehát nem ismernek). Ott azt mondták h minden oké. Egyik osztálytársam is jön, és neki neten küldtek egy érettségi értesítőt amiben azt írták hogy "jelen értesítőt feltétlen hozza magával". Na most én nem kaptam sem postai, sem semmilyen más úton ilyen értesítőt. Mennyire szokták ezt kérni, mennyire fontos ez, érettségizhetek-e nélküle? Kedden persze bemegyek a suliba, telefonon nem hiszem h elérem az illetékest. Előre is köszönöm annak aki válaszol.
2013. okt. 13. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tavasszal érettségiztem, akkor ez a fajta "hozd magaddal értesítő" arra szolgált, hogy azon volt rajta, melyik iskolában, hány órakor, melyik teremben érettségizel. Ha te ilyet nem kaptál, akkor honnan tudod?
2013. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az- tudod egyáltalán melyik teremben lesz?
2013. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem árt, ha van valamilyen hivatalos papírod

az egészről. Mikor ott voltál, nem kérdezted meg, hogy papírt nem adnak róla?

2013. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj be oda még egyszer hétfőn szerintem

Nehogy odemenj kedden és követeljék rajtad az

értesítőt-

2013. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te hogy készültél fel rá?Én is kedden megyek,föcire,de így az átolvasáson meg pár régebbi érettségi kitöltésén kívül nem nagyon tudtam rá készülni. Te hogy érzed?)
2013. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Osztálytársam kapott, aki ugyanakkorra és ugyanabból a tárgyból jelentkezett, és kértem hogy küldje tovább, innen tudom hogy hol és melyik teremben lesz.


Közben megtaláltam az iskola azon tanárának az e-mailjét aki szervezi az egészet, és megkérdeztem tőle hogy kell, és nagy meglepetésemre nagyon hamar válaszolt, abban írta, hogy csak a személyi kell.


A készülésről: én 4 évig tanultam, így a négy könyvet átolvastam, újra átismételtem a dolgokat, az oktatas.hu-n lévő összes középszintű feladatlapot megoldottam, illetve 1-2 emelt szintűt is megnéztem, gyakorlás és kisebb nehezítésféleképp. (meg is lepődtem, a most májusi közepem 91% lett, az emelt meg 94% :D szegények akik akkor voltak. :S )

2013. okt. 14. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
ööö viszont én a helyedben azért érdeklődnék az adott iskolánál, ugyanis nem törvényszerű, hogy te is ugyanott csináld, ahol az osztálytársad..
2013. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát a szervezővel már ugye beszéltem, ő nem mondta hogy lenne valami változás, de azért ha sikerült megírnom, akkor majd írok ide egy kommentet :D

Azt tudja valaki hogy mennyi idejük van törvény szerint a javításra?

2013. okt. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!