Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazságos ez egy egyetemi...

Igazságos ez egy egyetemi tanár részéről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma az egyetemen villamosságtan előadáson közzé tette a tanárunk a zh-k eredményeit. A nagyrészük 1-es lett, kb. 15-20 ember ment csak át rajta. Az emberek többsége első éves, így ez volt nála az első zh-nk. Óra végén felsorolta azoknak a nevét, akiknek nem 1-es lett, majd azt mondta hogy a többiek távozhatnak. Velük óra után külön megbeszélte, hogy tartanak majd zártkörű konzultációkat. Magyarul akik most nem mentek át az első zh-n, le vannak sz*rva, a többieket pedig elitként kezeli, velük külön fog foglalkozni.


Elég igazságtalannak érzem, mivel pl. én (és szerintem többen is) csak apró figyelmetlenségeken csúsztam el, de tudás alapján bőven ott lenne a helyem.

Igazságos az első jegy alapján úgymond kategorizálni a hallgatókat? Kivételezni azokkal akiknek jobb lett? Szerintem felháborító!



2013. okt. 14. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem azzal van a bajom hogy én nem lehetek ott. Hiszen ha tényleg hülye lennék hozzá, megértem a döntését. Egyszerűen csak igazságtalan, és néhány esetben melléfogás amit művelt. Én tisztességgel tanultam a dologra, ráadásul hobbiként is foglalkozom az elektronikával, biztos vagyok benne hogy a társaság zöménél jóval nagyobb gyakorlati tapasztalattal rendelkezem. Mégis az úgymond söpredék közé lettem sorolva...
2013. okt. 14. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
az élet igazságtalan.. nem tudsz mit tenni
2013. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát igen....


Indultál te már szakadékátugró versenyen?

Ott is mondogathatod, hogy bőven az átjutottak között lenne a helyed, mert te tisztességgel készültél az átugrásra. És még hobbiból is ugrálni szoktál, és a társaság zöménél nagyobbat szoktál ugrani.


Csak éppen most az egyszer ugrottál kisebbet...

2013. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztességes vagy nem, nem tudsz mit csinálni, bele kell törődni. Ne lázadj a tanárral szembe, mert hidd el, te húznád a rövidebbet. Inkább törekedj arra, hogy a következő ZH jobb legyen.
2013. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban tisztesség kérdése, hanem értelmetlen. Az első zh alapján nem lehet tudni, kivel érdemes foglalkozni.
2013. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!